Ferdinand Keck Jesenský - U studny

Olej na dřevě, 43x50 cm. Signováno vlevo dole Ferdinand Keck. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1914 – 1981
Úředník a spisovatel píšící pod pseudonymem Ferdinand Jesenský. Žil a zemřel v Přerově.

vydraženo top
116081. U studny
Dražba ukončena:12.05.2024 21:14:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč