Evropa kolem poloviny 19. stol. - Konvolut 3 litografií

Nejdelší strana: 36 cm

Litografie, 28x36 cm. Signovány v tisku. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Tiskl J.F. Schreiber v Eslingenu.

Evropa kolem poloviny 19. stol.
89213. Konvolut 3 litografií
Dražba ukončena:29.01.2023 20:17:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč