Jiří Nikolovský - Motiv v Poreči

Olej na kartonu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Nikolovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1921 – ?
Malíř. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole sklářské v Železném Brodě u profesorů Přenosila, Plátka a Haupta a malbu skla v Jablonci n. Nisou. Specializuje se na malbu na skle.

89336. Motiv v Poreči
Dražba ukončena:29.01.2023 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč