Kamil Lhoták - Jízdní kola

Litografie, 17x23 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kamil Lhoták 79. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 36 cm

Kamil Lhoták
89322. Jízdní kola
Dražba ukončena:29.01.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč