113353. Náramek s diamanty 1,68 ct a safíry 1,92 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout" a stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 19,55 g
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydraženo za: 37 000 Kč
Dražba ukončena: 03.04.2024 21:00:24