Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
.. - Investiční diamant 0,99 ct

..

113410. Investiční diamant 0,99 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:49:00

.. - Závěs se safírem 0,7ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,00 g

..

113409. Závěs se safírem 0,7ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,00 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:48:00

.. - Investiční diamant 0,29 ct

..

113402. Investiční diamant 0,29 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 600 Kč

.. - Náušnice se syntetickými dobovými kameny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,89 g

..

113408. Náušnice se syntetickými dobovými kameny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,89 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:47:00

.. - Závěs se syntetickým dobovým kamenem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,30 g

..

113407. Závěs se syntetickým dobovým kamenem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,30 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 300 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:46:00

.. - Prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g

..

113393. Prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 38 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:43:00

.. - Závěs se safírem 1,2ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,65 g

..

113401. Závěs se safírem 1,2ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 900 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:40:00

.. - Designový prsten s 3,00 ct topazem, 0,25 ct diamanty a 0,28 ct smaragdy, 750/1000 bílé zlato, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,77 g

..

113396. Designový prsten s 3,00 ct topazem, 0,25 ct diamanty a 0,28 ct smaragdy, 750/1000 bílé zlato, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,77 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 25 000 Kč

.. - Investiční tanzanit 2,80 ct

..

113399. Investiční tanzanit 2,80 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:38:00

.. - Náhrdelník se závěsem zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,01 g

..

113397. Náhrdelník se závěsem zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,01 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 900 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:36:33

.. - Prsten s centrálním diamantem 1,01 ct a diamanty 0,26 ct, zlato 585/1000,značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,45 g

..

113388. Prsten s centrálním diamantem 1,01 ct a diamanty 0,26 ct, zlato 585/1000,značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:36:00

.. - Designový prsten s 2,25 ct tanzanitem, 0,30 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,89 g

..

113387. Designový prsten s 2,25 ct tanzanitem, 0,30 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,89 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 27 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:34:28

.. - Prsten s diamantem 1,53 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,35 g

..

113395. Prsten s diamantem 1,53 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,35 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:34:00

.. - Prsten s centrálním diamantem 1,92 ct a diamanty 0,39 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

..

113394. Prsten s centrálním diamantem 1,92 ct a diamanty 0,39 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:33:00

.. - Prsten se smaragdy 4,84 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,95 g

..

113384. Prsten se smaragdy 4,84 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,95 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:32:00

.. - Prsten s centrálním tanzanitem 2,14 ct a topazy 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,22 g

..

113392. Prsten s centrálním tanzanitem 2,14 ct a topazy 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,22 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:31:00

.. - Prsten s tanzanity 7,85 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,95 g

..

113389. Prsten s tanzanity 7,85 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,95 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 27 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:30:00

.. - Investiční diamant 1.01 ct

..

113385. Investiční diamant 1.01 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 26 000 Kč

.. - Investiční 2 tanzanity 5,89 ct

..

113391. Investiční 2 tanzanity 5,89 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

.. - Prsten se safírem a 6 brilianty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,05 g

..

113390. Prsten se safírem a 6 brilianty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:29:00

.. - Náhrdelník z tahitských perel, uzávěr stříbro 925/1000 v kombinaci s obecným kovem, hrubá hmotnost 46,4 g

..

113369. Náhrdelník z tahitských perel, uzávěr stříbro 925/1000 v kombinaci s obecným kovem, hrubá hmotnost 46,4 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 28 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:28:00

.. - Kamej, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,75 g

..

113386. Kamej, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,75 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:26:00

.. - Prsten s diamantem Natural Fancy Deep Brown 2.17 ct,  zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,90 g

..

113382. Prsten s diamantem Natural Fancy Deep Brown 2.17 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,90 g

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 39 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:21:00

.. - Perlový náhrdelník s uzávěrem zdobeným přírodními safíry 0,39 ct, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 63,59 g

..

113376. Perlový náhrdelník s uzávěrem zdobeným přírodními safíry 0,39 ct, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 63,59 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:20:20

.. - Prsten krokodýl, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,14 g

..

113373. Prsten krokodýl, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,14 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:20:18

.. - Náhrdelník s diamanty 0,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,75 g

..

113381. Náhrdelník s diamanty 0,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,75 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 26 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:20:00

.. - Náhrdelník s rhodolitem 0,3 ct a briliantem 0,01 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,40 g

..

113379. Náhrdelník s rhodolitem 0,3 ct a briliantem 0,01 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,40 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 4 800 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:18:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,85 g

..

113378. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,85 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 700 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:17:00

.. - Závěs s jantarem ve tvaru srdce, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 2,00 g

..

113377. Závěs s jantarem ve tvaru srdce, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 2,00 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:16:00

.. - Prsten s diamantem 0,60. ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", kámen zasazen v kotlíku z palladia, označeno platnou puncovní značkou Pd, hrubá hmotnost 2,40 g

..

113370. Prsten s diamantem 0,60. ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", kámen zasazen v kotlíku z palladia, označeno platnou puncovní značkou Pd, hrubá hmotnost 2,40 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 25 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:14:52

.. - Prsten s perlou a přírodními diamanty 0,45 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,46 g

..

113374. Prsten s perlou a přírodními diamanty 0,45 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,46 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:14:31

.. - Náhrdelník se závěsem osazeným 37 ks diamantů a centrálním syntetickým kamenem, zlato 585/1000, 541/1000 a 458/1000, hrubá hmotnost 7,30

..

113375. Náhrdelník se závěsem osazeným 37 ks diamantů a centrálním syntetickým kamenem, zlato 585/1000, 541/1000 a 458/1000, hrubá hmotnost 7,30

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:14:00

.. - Prsten Faberge s perlami a diamantem 0,07 ct, zlato 750/1000 a stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 8,85 g

..

113371. Prsten Faberge s perlami a diamantem 0,07 ct, zlato 750/1000 a stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 8,85 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:11:35

.. - Prsten s tahitskou perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,65 g

..

113372. Prsten s tahitskou perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:11:18

.. - Perlový náhrdelník s uzávěrem zdobeným přírodními diamanty 0,21 ct, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 29,83 g

..

113362. Perlový náhrdelník s uzávěrem zdobeným přírodními diamanty 0,21 ct, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 29,83 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:10:55

.. - Luxusní tenisový náramek s 17,50 ct tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,51 g

..

113355. Luxusní tenisový náramek s 17,50 ct tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,51 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 100 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:09:29

.. - Prsten Art Deco s diamantem 0,83 ct, zlato 560/1000, 416/1000,585/1000, platina 950/1000, hrubá hmotnost 2,15 g

..

113368. Prsten Art Deco s diamantem 0,83 ct, zlato 560/1000, 416/1000,585/1000, platina 950/1000, hrubá hmotnost 2,15 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 47 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:09:00

.. - Investiční přírodní broušený diamant 0,50 ct, jedinečné kvality a čistoty

..

113455. Investiční přírodní broušený diamant 0,50 ct, jedinečné kvality a čistoty

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 47 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:07:27

Movado - Kapesní hodinky zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 65,43 g

Movado

113366. Kapesní hodinky zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 65,43 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:07:15

.. - Brož s rubínem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,25 g

..

113363. Brož s rubínem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,25 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:06:38

.. - Prsten Memory s přírodními tanzanity 7,39 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,35 g

..

113359. Prsten Memory s přírodními tanzanity 7,39 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,35 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:06:00

.. - Náušnice zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,22 g

..

113367. Náušnice zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,22 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

.. - Náhrdelník z přírodních turmalínů

..

113365. Náhrdelník z přírodních turmalínů

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:04:00

.. - Prsten z Carského Ruska s diamantem 0.60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,50 g

..

113364. Prsten z Carského Ruska s diamantem 0.60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,50 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 49 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:03:00

.. - Prsten s přírodním rubínem 4,88 ct a diamanty 0,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,05 g

..

113349. Prsten s přírodním rubínem 4,88 ct a diamanty 0,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:02:00

.. - Náramek s diamanty 1,68 ct a safíry 1,92 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout" a stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 19,55 g

..

113353. Náramek s diamanty 1,68 ct a safíry 1,92 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout" a stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 19,55 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 37 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:00:24

.. - Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,65 g

..

113361. Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,65 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:00:00

.. - Investiční diamant 1,06 ct

..

113360. Investiční diamant 1,06 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:59:00

.. - Memory prsten s tanzanity 8,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,50 g

..

113338. Memory prsten s tanzanity 8,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:58:00

.. - Prsten, zlato 750/1000, briliant 0,10ct,značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,60 g

..

113358. Prsten, zlato 750/1000, briliant 0,10ct,značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,60 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:57:00