Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Jan B. Melichar - Zátiší s lampou

Jan B. Melichar

113892. Zátiší s lampou

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 600 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:10:42

.. - Sada 6 příborových nožů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes s č. 3", hrubá hmotnost 256,30 g

..

113911. Sada 6 příborových nožů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes s č. 3", hrubá hmotnost 256,30 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:10:00

Václav Stein - Výhled do kraje - kvalitní ručně řezaný rám

Václav Stein

113912. Výhled do kraje - kvalitní ručně řezaný rám

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Miroslav Pokluda - Jihočeská vesnice

Miroslav Pokluda

113905. Jihočeská vesnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:09:26

Zbyněk Štolovský - Dáma s kloboučkem

Zbyněk Štolovský

113903. Dáma s kloboučkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:08:31

Alpaka - Konvolut 13 předmětů

Alpaka

113908. Konvolut 13 předmětů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:08:00

různí autoři - Konvolut 17 prací

různí autoři

113907. Konvolut 17 prací

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Jan Saudek - Boeing 737

Jan Saudek

113901. Boeing 737

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:07:15

Otto Peters - Dívka s prstenem

Otto Peters

113904. Dívka s prstenem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:06:00

Josef Koudelka - Dívka v zahradě

Josef Koudelka

113893. Dívka v zahradě

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:05:22

Střední Evropa 18. stol. - Křest Krista: socha klečícího Krista

Střední Evropa 18. stol.

113898. Křest Krista: socha klečícího Krista

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:05:16

Olga Vyleťalová - Vítr a mlha

Olga Vyleťalová

113897. Vítr a mlha

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:03:00

Hugo Landheer - Cesta z města

Hugo Landheer

113895. Cesta z města

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:02:00

Střední Evropa konec 18. stol. - Veraikon

Střední Evropa konec 18. stol.

113896. Veraikon

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

značeno Rousseau France - Souprava hodin a párových svícnů Chanson de Printemps par Rousseau

značeno Rousseau France

113894. Souprava hodin a párových svícnů Chanson de Printemps par Rousseau

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:01:00

Bohuslav Ševčík - Malířské zátiší

Bohuslav Ševčík

113891. Malířské zátiší

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 07.04.2024 20:00:00

.. - Závěs art deco s diamanty 1,95 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,50 g

..

113472. Závěs art deco s diamanty 1,95 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,50 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 43 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 23:08:00

.. - Luxusní tenisový náramek s diamanty 4,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,75 g

..

113481. Luxusní tenisový náramek s diamanty 4,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,75 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 23:04:00

.. - Náramek s českými granáty třířadý, tombak

..

113483. Náramek s českými granáty třířadý, tombak

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 700 Kč

.. - Náhrdelník s diamanty 0,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", řetízek platina 950/1000, značeno platnou puncovní značou "růže", hrubá hmotnost 3,35 g

..

113484. Náhrdelník s diamanty 0,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", řetízek platina 950/1000, značeno platnou puncovní značou "růže", hrubá hmotnost 3,35 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 23:03:00

.. - Prsten s rubíny 0,7 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4, 65 g

..

113476. Prsten s rubíny 0,7 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4, 65 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 23:01:00

.. - Náramek s českými granáty, tombak

..

113482. Náramek s českými granáty, tombak

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

.. - Prsten s diamantem 2,36 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 9,10 g

..

113479. Prsten s diamantem 2,36 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 9,10 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 140 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:59:46

.. - Prsten se smaragdy 1,8 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g

..

113480. Prsten se smaragdy 1,8 ct a diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:59:00

.. - Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 25,50 g

..

113477. Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 25,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:58:17

.. - Prsten art deco s diamanty 1,22 ct, zlato 565/1000, hrubá hmotnost 4,45 g

..

113474. Prsten art deco s diamanty 1,22 ct, zlato 565/1000, hrubá hmotnost 4,45 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:57:00

.. - Brož s českými granáty, tombak

..

113478. Brož s českými granáty, tombak

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

.. - Prsten se smaragdem 1,45 ct a diamanty 1,39 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,60 g

..

113475. Prsten se smaragdem 1,45 ct a diamanty 1,39 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,60 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 27 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:56:28

.. - Náhrdelník s českými granáty, tombak

..

113473. Náhrdelník s českými granáty, tombak

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:54:27

Optima - Dámské švýcarské hodinky s 1,14 ct diamanty

Optima

113460. Dámské švýcarské hodinky s 1,14 ct diamanty

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:52:48

Murex - Dámské švýcarské hodinky s 1,41 ct diamanty

Murex

113461. Dámské švýcarské hodinky s 1,41 ct diamanty

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:51:59

.. - Souprava náušnice a prsten s diamanty 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,06 g

..

113471. Souprava náušnice a prsten s diamanty 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,06 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:50:00

.. - Perlový náhrdelník, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 41,70 g

..

113459. Perlový náhrdelník, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 41,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:49:00

.. - Prsten s rubínem 0,06 ct a diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,70 g

..

113470. Prsten s rubínem 0,06 ct a diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

.. - Souprava náušnic, prstenu a závěsu s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 15,17 g

..

113463. Souprava náušnic, prstenu a závěsu s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 15,17 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:48:11

.. - Prsten s se syntetickou kubickou zirkonií a syntetickými safíry, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,35 g

..

113469. Prsten s se syntetickou kubickou zirkonií a syntetickými safíry, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,35 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:48:00

.. - Prsten s křišťálem 10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout, hrubá hmotnost 5,40 g

..

113468. Prsten s křišťálem 10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout, hrubá hmotnost 5,40 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:47:00

.. - Prsten s centrálním diamantem 0,09 - 0,12 t a 8 routami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,70 g

..

113467. Prsten s centrálním diamantem 0,09 - 0,12 t a 8 routami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,70 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:46:00

.. - Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,10 g

..

113466. Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,10 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:45:00

.. - Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,50 g

..

113465. Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:44:00

.. - Dámské kapesní hodinky, zlato 333/1000, hrubá hmotnost 16,65 g

..

113458. Dámské kapesní hodinky, zlato 333/1000, hrubá hmotnost 16,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:43:43

.. - Prsten s diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g

..

113464. Prsten s diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:43:00

.. - Investiční diamant 1,2 ct

..

113445. Investiční diamant 1,2 ct

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:40:00

.. - Kravatová jehlice se safírem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,74 g

..

113456. Kravatová jehlice se safírem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,74 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:35:43

.. - Jantarová špička, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,60 g

..

113452. Jantarová špička, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,60 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:33:18

.. - Náušnice s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,05 g

..

113454. Náušnice s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:33:00

.. - Designový prsten s 2,85 ct safíry a 0,80 ct Fancy Intense-Vivid diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,28 g

..

113450. Designový prsten s 2,85 ct safíry a 0,80 ct Fancy Intense-Vivid diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,28 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:32:36

.. - Investiční diamant 0,51 ct

..

113453. Investiční diamant 0,51 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:32:00

.. - Investiční diamant, CHAMPAGNE DIAMANT 0.52ct VVS1 -Fancy Light Yellowish Brown

..

113440. Investiční diamant, CHAMPAGNE DIAMANT 0.52ct VVS1 -Fancy Light Yellowish Brown

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:31:08

.. - Řetízek ke kapesním hodinkám, obecný kov, hrubá hmotnost 20,90 g

..

113449. Řetízek ke kapesním hodinkám, obecný kov, hrubá hmotnost 20,90 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:30:21