Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
značeno Royal Dux - Galantní pár

značeno Royal Dux

33014. Galantní pár

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:15:00

neznačeno - Květináč černobílý

neznačeno

33007. Květináč černobílý

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:12:22

některé značeny Dolní Chodov, Dalovice, některé neznačeny - Soubor 4 figurek - miniatur

některé značeny Dolní Chodov, Dalovice, některé neznačeny

33008. Soubor 4 figurek - miniatur

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:11:20

. - Pohárek, stříbro 925/1000, čistá hmotnost 87,50 g

.

32996. Pohárek, stříbro 925/1000, čistá hmotnost 87,50 g

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:10:49

Německo 1. pol. 20. stol. - Galantní houslista

Německo 1. pol. 20. stol.

33005. Galantní houslista

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 3 500 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:10:43

Julius Pelikán - Cudnost

Julius Pelikán

33009. Cudnost

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:10:00

. - Hodiny sloupkové

.

33003. Hodiny sloupkové

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 700 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:09:26

Turkmenistán, polovina 19. stol. - Djuval (Chuval)

Turkmenistán, polovina 19. stol.

33004. Djuval (Chuval)

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:09:01

značeno Oeslav Germany - Hoch s košíkem

značeno Oeslav Germany

33002. Hoch s košíkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:03:00

. - Hodiny - kukačky

.

32988. Hodiny - kukačky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 300 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:02:33

. - Karafa a 5 sklenic

.

33001. Karafa a 5 sklenic

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:02:00

Německo 1. pol. 20. stol. - Flašinetář s opičkou

Německo 1. pol. 20. stol.

33000. Flašinetář s opičkou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:01:00

střední Evropa konec 19. století - Sportovní kord

střední Evropa konec 19. století

32984. Sportovní kord

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 3 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:00:08

Turecko - Yatagan

Turecko

32999. Yatagan

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 19:00:00

. - Sklenice na víno - 5ks

.

32981. Sklenice na víno - 5ks

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:58:21

Turkmenistán, 1. třetina 20. stol. - Taška soumari chordžin

Turkmenistán, 1. třetina 20. stol.

32997. Taška soumari chordžin

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:58:00

značeno Hummel - Pocestný

značeno Hummel

32995. Pocestný

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:56:00

Čechy 19. stol. - Truhla

Čechy 19. stol.

32980. Truhla

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:55:17

. - Konzole

.

32994. Konzole

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:55:00

Royal Dux - Dítě s flétnou

Royal Dux

32991. Dítě s flétnou

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:53:29

neznačeno - Děti s kašpárkem

neznačeno

32985. Děti s kašpárkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:53:13

. - Slon - miniatura

.

32972. Slon - miniatura

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:51:45

Franz Bergmann - Žena s šelmou

Franz Bergmann

32977. Žena s šelmou

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:51:11

střední Evropa 20. stol. - Věčné světlo s Arma Christi

střední Evropa 20. stol.

32990. Věčné světlo s Arma Christi

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:51:00

Alexandr Mrázek - Zasněná

Alexandr Mrázek

32987. Zasněná

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:48:00

značeno KPM - Miska

značeno KPM

32986. Miska

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:47:00

. - Miniaturní hmoždíř

.

32982. Miniaturní hmoždíř

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:43:00

 značeno Rosenthal Germany Chippendale - Dekorativní mísa

značeno Rosenthal Germany Chippendale

32979. Dekorativní mísa

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:40:00

32950. Sportovní kord

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 3 700 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:39:05

František  Prosecký - Beethoven

František Prosecký

32978. Beethoven

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:39:00

model z konce 19. stol. - Klečící obnažený muž

model z konce 19. stol.

32976. Klečící obnažený muž

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:37:00

Turkmenistán nebo západní Afganistán, konec 19. - poč. 20. stol. - Turkmenský koberec ersari, dříve zvaný afgán

Turkmenistán nebo západní Afganistán, konec 19. - poč. 20. stol.

32975. Turkmenský koberec ersari, dříve zvaný afgán

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:36:00

Jakub Obrovský - Dívka s rohem hojnosti

Jakub Obrovský

32970. Dívka s rohem hojnosti

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 1 200 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:35:30

Pozdní secese po roce 1910 - Stolní hodiny

Pozdní secese po roce 1910

32974. Stolní hodiny

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:35:00

. - Původní skřínka uměleckého hnutí art and craft

.

32973. Původní skřínka uměleckého hnutí art and craft

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:34:00

Severozápadní Írán, 1. třetina 20. stol. - Perský koberec tabríz

Severozápadní Írán, 1. třetina 20. stol.

32968. Perský koberec tabríz

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:33:00

Německo 1. pol. 20. stol. - Flétnista

Německo 1. pol. 20. stol.

32971. Flétnista

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:32:00

značeno Eichwald - Květináč s dekorem květin

značeno Eichwald

32967. Květináč s dekorem květin

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:31:11

střední Evropa konec 19. století - Psací stůl

32965. Psací stůl

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 200 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:29:51

Rosenthal, Theodor Kärner - Štěně

Rosenthal, Theodor Kärner

32966. Štěně

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:29:07

značeno Schlaggenwald, Alois Jaroněk - Dekorativní závěsný talíř

značeno Schlaggenwald, Alois Jaroněk

32951. Dekorativní závěsný talíř

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 600 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:28:48

. - Pamětní minihokejka mistrovství světa 1969 - Hokejová pomsta

.

32964. Pamětní minihokejka mistrovství světa 1969 - Hokejová pomsta

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 3 300 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:28:01

S. Schwallenberg - Stojící dívčí akt

S. Schwallenberg

32957. Stojící dívčí akt

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 600 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:26:33

Německo 1. pol. 20. stol. - Dívka v křesle

Německo 1. pol. 20. stol.

32955. Dívka v křesle

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:26:13

. - Barometr

.

32960. Barometr

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:25:19

Royal Dux - Klečící dívčí akt

Royal Dux

32963. Klečící dívčí akt

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:24:00

značeno Chodau (Dolní Chodov 1835-1844) - Kávový servis

značeno Chodau (Dolní Chodov 1835-1844)

32958. Kávový servis

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:23:26

značeno Bechyně - Sedlák s dítětem

značeno Bechyně

32962. Sedlák s dítětem

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:23:00

Západní Írán, 2. třetina 20. stol. - Perský koberec senneh

Západní Írán, 2. třetina 20. stol.

32954. Perský koberec senneh

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:22:52

Jižní Írán, oblast Farsistán, konec 19. stol. - Perský koberec avšar

Jižní Írán, oblast Farsistán, konec 19. stol.

32961. Perský koberec avšar

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 12.06.2019 18:22:00