značeno Míšeň - Šálek

značeno Míšeň

27906. Šálek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:44:00

Evropa po roce 1900 - Těžítko s květinou

Evropa po roce 1900

27897. Těžítko s květinou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:43:42

. - Dělostřelecký granát

.

27896. Dělostřelecký granát

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:42:55

Střední Evropa po r. 1900 - Těžítko s motýlem

Střední Evropa po r. 1900

27903. Těžítko s motýlem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:41:00

Náušnice, české granáty - Stříbro 900/1000, punc zajíc, hrubá hmotnost 5,02 g

Náušnice, české granáty

27878. Stříbro 900/1000, punc zajíc, hrubá hmotnost 5,02 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:40:01

. - Souprava náušnice a brož s perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 36 (čejka), hrubá hmotnost 8,12 g

.

27901. Souprava náušnice a brož s perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 36 (čejka), hrubá hmotnost 8,12 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:39:00

Čechy konec 19. a poč. 20. stol. - Sklenice

Čechy konec 19. a poč. 20. stol.

27899. Sklenice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:37:00

Německo 1. pol. 20. stol. - Dekorativní lampička

Německo 1. pol. 20. stol.

27898. Dekorativní lampička

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:36:00

Dolní Chodov po roce 1845 - Šálek s podšálkem

Dolní Chodov po roce 1845

27855. Šálek s podšálkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:35:17

. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou 236 (čejka), hrubá hmotnost 2,51 g

.

27889. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou 236 (čejka), hrubá hmotnost 2,51 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:34:08

. - Přívěsek s Madonou, zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 58 (husa), hrubá hmotnost 3,54 g

.

27895. Přívěsek s Madonou, zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 58 (husa), hrubá hmotnost 3,54 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:33:00

Čechy 2. pol. 19. stol. - Sklenice

Čechy 2. pol. 19. stol.

27893. Sklenice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:31:00

2. pol. 19. stol. - Rámové hodiny

2. pol. 19. stol.

27892. Rámové hodiny

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:30:00

Čechy 2. pol. 19. stol. - Sklenice na noze

Čechy 2. pol. 19. stol.

27890. Sklenice na noze

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:29:29

značeno Pirkenhammer (Březová) - Diana

značeno Pirkenhammer (Březová)

27885. Diana

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:28:10

Evropa 1. polovina 20. století - Plameňák

Evropa 1. polovina 20. století

27884. Plameňák

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:26:16

Emil Filla - Žena

Emil Filla

27879. Žena

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:26:11

Evropa počátku 20. stol. - 2 ořezávače na doutníky

Evropa počátku 20. stol.

27888. 2 ořezávače na doutníky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:26:00

Afrika - Černoška

Afrika

27863. Černoška

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:23:51

. - Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou zajíc 2, hrubá hmotnost 21,64 g

.

27883. Náramek s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou zajíc 2, hrubá hmotnost 21,64 g

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:21:00

Čechy před rokem 1900 - Miska

Čechy před rokem 1900

27882. Miska

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:20:00

Čechy 19. stol. - Forma na pečení

Čechy 19. stol.

27881. Forma na pečení

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:19:00

Střední Evropa - Snímání z kříže

Střední Evropa

27875. Snímání z kříže

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:17:05

Afrika - Maska

Afrika

27871. Maska

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:16:03

Náušnice se 7- mi routami - Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 3,76g

Náušnice se 7- mi routami

27873. Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 3,76g

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:15:22

značeno Orrefors - Váza

značeno Orrefors

27877. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:15:00

značeno Darmes de Francais - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

značeno Darmes de Francais

27838. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:14:45

Střední Evropa po r. 1900 - Jelen

Střední Evropa po r. 1900

27876. Jelen

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:14:00

Střední Evropa 1. třetina 20. stol. - Foxteriér

Střední Evropa 1. třetina 20. stol.

27865. Foxteriér

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:13:31

značeno Ditmar Urbach - Velký pes

značeno Ditmar Urbach

27872. Velký pes

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:13:29

. - Puška s křesadlovým zámkem

.

27848. Puška s křesadlovým zámkem

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:12:05

Evropa 20. století - Čůrající chlapeček

Evropa 20. století

27874. Čůrající chlapeček

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:12:00

Amedeo Modigliani - Hlava dívky

Amedeo Modigliani

27867. Hlava dívky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 41 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:11:44

Otto Gutfreund - Úzkost

Otto Gutfreund

27856. Úzkost

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:11:25

.

27857. Puška s křesadlovým zámkem

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:08:05

Prsten, české granáty - Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 4,58g

Prsten, české granáty

27870. Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 4,58g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:08:00

značeno GBN - Květináč

značeno GBN

27869. Květináč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:07:00

. - Barometr

.

27861. Barometr

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:06:49

Jan Sommer, značeno Bechyně - Sedící dívčí akt

Jan Sommer, značeno Bechyně

27850. Sedící dívčí akt

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:06:42

Wien Keramus - Mladý lyžař

Wien Keramus

27868. Mladý lyžař

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:06:00

Prsten - Stříbro 900/1000, punc Kremnice, hrubá hmotnost 12,06 g

Prsten

27864. Stříbro 900/1000, punc Kremnice, hrubá hmotnost 12,06 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:05:42

Německo 1. pol. 20. stol. - Tanečnice

Německo 1. pol. 20. stol.

27866. Tanečnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:04:00

značeno Slavkov - Čajový servis 6- ti osobní

značeno Slavkov

27860. Čajový servis 6- ti osobní

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:03:03

Jaroslav Horejc - Livia

Jaroslav Horejc

27859. Livia

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 21:01:21

. - Váza - motiv 3 grácie

.

27849. Váza - motiv 3 grácie

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:59:41

Madonka - Zlato 585/1000, punc husa, hrubá hmotnost 2,86g

Madonka

27858. Zlato 585/1000, punc husa, hrubá hmotnost 2,86g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:56:01

značeno St. Etienne - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

značeno St. Etienne

27834. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:54:13

Zlaté náušnice - Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 4,05g

Zlaté náušnice

27852. Zlato 585/1000, punc čejka, hrubá hmotnost 4,05g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:54:12

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Rozlobený kačer - stojánek na párátka

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

27854. Rozlobený kačer - stojánek na párátka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:52:00