Jan Štursa - Klečící dívka

Jan Štursa

27853. Klečící dívka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:51:00

J.A. Vítek - Stojící muž

J.A. Vítek

27851. Stojící muž

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:49:00

pravděpodobně Graniton Čechy - Váza

pravděpodobně Graniton Čechy

27837. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:48:39

Clodion - Šťastná rodina

Clodion

27845. Šťastná rodina

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:48:03

. - Ponocný

.

27847. Ponocný

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:45:00

značeno Míšeň - 6-ti osobní kávový servis

značeno Míšeň

27844. 6-ti osobní kávový servis

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:44:56

Čechy 1. pol. 20. stol. - Sedací souprava, 4 kusy

Čechy 1. pol. 20. stol.

27839. Sedací souprava, 4 kusy

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:44:00

značeno Slavkov - Tanečnice

značeno Slavkov

27846. Tanečnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Čechy kolem roku 1920 - Dózička s oroplastikou

Čechy kolem roku 1920

27843. Dózička s oroplastikou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:41:00

značeno St. Etienne - Lovecká dvouhlavňová brokovnice s perkusním zámkem

značeno St. Etienne

27842. Lovecká dvouhlavňová brokovnice s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:40:00

Klášterec po r. 1830 - Talířek

Klášterec po r. 1830

27841. Talířek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:39:00

neznačeno - Lovecká puška perkusní

neznačeno

27836. Lovecká puška perkusní

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 3 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:38:33

neznačeno - Lovecká dvouhlavňová brokovnice s perkusním zámkem

neznačeno

27840. Lovecká dvouhlavňová brokovnice s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:38:00

Jan Štursa - Vystěhovalci

Jan Štursa

27828. Vystěhovalci

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:33:38

Prim Diplomat - Hodinky

Prim Diplomat

27835. Hodinky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:33:00

značeno Gauthier Laty A. Marcigny - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

značeno Gauthier Laty A. Marcigny

27832. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:30:00

. - Hornický kahan

.

27827. Hornický kahan

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:29:52

značeno Vaculková 63 - Postava

značeno Vaculková 63

27817. Postava

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:29:44

. - Stojan na dýmku

.

27831. Stojan na dýmku

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:29:00

neznačeno - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

neznačeno

27830. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:28:00

. - Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48 (Kremnice), čistá hmotnost 251,41 g

.

27829. Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48 (Kremnice), čistá hmotnost 251,41 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:27:00

značeno nečitelně - Dáma s chrty

značeno nečitelně

27823. Dáma s chrty

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:24:15

. - Hodiny dvouzávažové nástěnné

.

27826. Hodiny dvouzávažové nástěnné

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 2 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:24:00

Čechy 19. stol. - Číška

Čechy 19. stol.

27825. Číška

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:23:00

neznačeno

27820. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:22:53

neznačeno

27822. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:22:27

neznačeno

27824. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:22:00

Severní Čechy, pravděpodobně Nový Bor, poč. 20. stol. - Dóza

Severní Čechy, pravděpodobně Nový Bor, poč. 20. stol.

27815. Dóza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:21:36

neznačeno

27818. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:20:33

značeno Czechoslovakia - Soubor 7-mi figurek

značeno Czechoslovakia

27821. Soubor 7-mi figurek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:19:00

pravděpodobně Břetislav Benda - Stojící dívka

pravděpodobně Břetislav Benda

27819. Stojící dívka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:17:00

Japonsko Imari - Talíř

Japonsko Imari

27811. Talíř

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:14:29

značeno Buffard - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

značeno Buffard

27816. Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:14:00

neznačeno - Jednoranní brokovnice Lefacheux

neznačeno

27812. Jednoranní brokovnice Lefacheux

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:12:13

neznačeno - Jednoranná flobertka

neznačeno

27810. Jednoranná flobertka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 800 Kč

značeno Rosenthal - Polibek

značeno Rosenthal

27807. Polibek

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:12:12

značeno nečitelně - Puška s perkusním zámkem

značeno nečitelně

27814. Puška s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:12:00

. - Miniaturní zvířátka a selka

.

27813. Miniaturní zvířátka a selka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:11:00

značeno C. Freund, Furstenau - Lovecká kozlice s křesadlovým zámkem revolverujícími (otočnými) hlavněmi pro rychlou střelbu

značeno C. Freund, Furstenau

27802. Lovecká kozlice s křesadlovým zámkem revolverujícími (otočnými) hlavněmi pro rychlou střelbu

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 70 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:10:24

značeno Rosenthal - Faun a 2 dívky

značeno Rosenthal

27809. Faun a 2 dívky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:10:13

značeno A: MOR 4 - Sekyra kombinovaná s pistolí

značeno A: MOR 4

27796. Sekyra kombinovaná s pistolí

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:06:14

. - Palaš

.

27808. Palaš

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:06:00

1. pol. 20. stol - Dekorativní reliéf

1. pol. 20. stol

27764. Dekorativní reliéf

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:04:42

značeno F. Bigoni - Pistole s křesadlovým zámkem

značeno F. Bigoni

27806. Pistole s křesadlovým zámkem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 55 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:04:00

Střední Evropa kolem r. 1900 - Čajová panenka

Střední Evropa kolem r. 1900

27801. Čajová panenka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:02:42

značeno Alcosa Solingen - Šavle

značeno Alcosa Solingen

27800. Šavle

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:02:28

Anglie - Palaš

Anglie

27804. Palaš

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:02:00

. - Podlahové hodiny

.

27787. Podlahové hodiny

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:01:06

. - Párové konzole

.

27803. Párové konzole

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 20:01:00

značeno Štursa - Toaleta

značeno Štursa

27797. Toaleta

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:59:52