neznačeno - Šavle bojová

neznačeno

27779. Šavle bojová

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:59:13

. - Podnos, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-38 (selka), čistá hmotnost 642 g

.

27795. Podnos, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-38 (selka), čistá hmotnost 642 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 7 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:58:29

. - Motýl, smalt a stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-43 (lilie), hrubá hmotnost 22,23 g

.

27783. Motýl, smalt a stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-43 (lilie), hrubá hmotnost 22,23 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:57:28

. - Šachovnice s figurkami

.

27799. Šachovnice s figurkami

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:57:00

značeno IK - Patron taška

značeno IK

27798. Patron taška

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:56:00

. - Halapartna

.

27784. Halapartna

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:55:09

. - Kris

.

27792. Kris

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:54:56

Anglie - Pistole s perkusním zámkem

Anglie

27794. Pistole s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 200 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:52:00

neznačeno - Pěchotní důstojnická šavle

neznačeno

27782. Pěchotní důstojnická šavle

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:51:16

. - Šavle pěchotní 1861

.

27777. Šavle pěchotní 1861

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:51:04

značeno Horzowitz - Poslední večeře

značeno Horzowitz

27793. Poslední večeře

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 400 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:51:00

značeno Tomer 1858, VR - Vojenská perkusní krátká puška.

značeno Tomer 1858, VR

27788. Vojenská perkusní krátká puška.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:50:26

Evropa kolem r. 1900 - Dívka

Evropa kolem r. 1900

27791. Dívka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:49:26

. - Domorodý luk se 2 šípy

.

27786. Domorodý luk se 2 šípy

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:48:57

značeno G. Cesati et Fi., Milano, Roma - Kord

značeno G. Cesati et Fi., Milano, Roma

27790. Kord

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:48:00

Čechy po roce 1850 - Pohár na noze

Čechy po roce 1850

27789. Pohár na noze

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:47:00

Japonsko kolem roku 1900 - Dekorativní váza

Japonsko kolem roku 1900

27774. Dekorativní váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:44:54

Čechy po roce 1850 - Karafa

Čechy po roce 1850

27785. Karafa

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:43:00

Harpers Ferry - Americká pistole s křesadlovým zámkem

Harpers Ferry

27745. Americká pistole s křesadlovým zámkem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:39:28

Evropa kolem r. 1900 - Pohár

Evropa kolem r. 1900

27781. Pohár

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:39:00

Středozápadní Irán, 2. čtvrtina 20. stol. - Perský koberec Bidžar

Středozápadní Irán, 2. čtvrtina 20. stol.

27780. Perský koberec Bidžar

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:38:00

značeno R-U, za první republiky přeznačeno - Rakouská jezdecká šavle

značeno R-U, za první republiky přeznačeno

27775. Rakouská jezdecká šavle

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:37:28

Čechy kolem roku 1900 - Soubor 4 hlaviček k loutkám

Čechy kolem roku 1900

27770. Soubor 4 hlaviček k loutkám

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:36:09

značeno Slavkov (jubilejní značka) - Dózička

značeno Slavkov (jubilejní značka)

27778. Dózička

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:36:00

Březová po r. 1849 - Nádobka s podšálkem

Březová po r. 1849

27776. Nádobka s podšálkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:34:00

. - Párové šestiplamenné svícny, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-53 , čistá hmotnost 2032 g

.

27768. Párové šestiplamenné svícny, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-53 , čistá hmotnost 2032 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 28 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:33:30

vyrobeno r. 1920 - Šavle vojenská bojová

vyrobeno r. 1920

27773. Šavle vojenská bojová

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:32:29

Severovýchodní Zakavkazsko, 2. třetina 20. stol. - Kavkazský koberec Kuba-Alpan

Severovýchodní Zakavkazsko, 2. třetina 20. stol.

27772. Kavkazský koberec Kuba-Alpan

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:30:00

značeno Wlaszlovits Štós/24 - Šavle vojenská důstojnická vycházková, první republika

značeno Wlaszlovits Štós/24

27771. Šavle vojenská důstojnická vycházková, první republika

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:29:00

Weyersberg and Co. Solingen - Šavle důstojnická

Weyersberg and Co. Solingen

27769. Šavle důstojnická

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:27:00

. - Dvouhlavňová pistole s perkusním zámkem

.

27767. Dvouhlavňová pistole s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:25:00

Značeno Herend - Miska

Značeno Herend

27766. Miska

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:24:00

.

27765. Dvouhlavňová pistole s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:23:00

. - Pistole drážkovaná s perkusním zámkem

.

27741. Pistole drážkovaná s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:21:54

. - Revolver Lefacheux

.

27753. Revolver Lefacheux

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:21:04

. - Revolver Lefacheux se sklopnou spouští

.

27763. Revolver Lefacheux se sklopnou spouští

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:21:00

Střední Asie, 1. pol. 20. stol. - Textilní dekorativní ozdoba velbloudů nebo koní

Střední Asie, 1. pol. 20. stol.

27762. Textilní dekorativní ozdoba velbloudů nebo koní

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:20:00

.

27749. Dvouhlavňová pistole s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:19:47

Česká zbrojovka - Vojenská vzduchovka vzor 47

Česká zbrojovka

27761. Vojenská vzduchovka vzor 47

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:19:00

. - Mísa, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 932 g

.

27760. Mísa, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 932 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:18:00

severní Afrika - Meč

severní Afrika

27743. Meč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:17:43

. - Kozlice s perkusním zámkem

.

27759. Kozlice s perkusním zámkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 300 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:17:00

kolem roku 1900 - Flobertka

kolem roku 1900

27757. Flobertka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:15:00

Čechy kolem poloviny 19. století - Sklenice

Čechy kolem poloviny 19. století

27756. Sklenice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:14:25

. - Jatagan

.

27755. Jatagan

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:13:00

Antonín Rudolf Kybal - Tkaný koberec

Antonín Rudolf Kybal

27754. Tkaný koberec

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:12:00

Čechy 2. pol. 19. stol. - Sklenice

Čechy 2. pol. 19. stol.

27752. Sklenice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:10:00

. - Yatagan

.

27751. Yatagan

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:09:00

Střední Evropa kolem r. 1900 - Půllitr

Střední Evropa kolem r. 1900

27750. Půllitr

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:08:00

. - Žardiniéra, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-32 (AV), čistá hmotnost 392,34 g

.

27748. Žardiniéra, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-32 (AV), čistá hmotnost 392,34 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 400 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2019 19:07:35