59216. Koberec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 3 600 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:19:22
59233. Psací stůl
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 1 300 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:18:11
59228. Toaletka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:17:08
59234. Sada 6 dekorativních talířů s alegorickými motivy
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 800 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:17:00
59232. Před lovem v zahradě
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 300 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:15:00
59230. Naušnice s českými granáty, pozlacené stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-58, hrubá hmotnost 2,94 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 3 800 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:13:00
Bunzlau (Boleslavec), 19. století
59227. Keramický džbán s cínovým víkem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 600 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:10:00
59220. Čert
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 100 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:08:02
59168. Housle
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 25 000 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:06:00
59215. Dívčí akt
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 85 000 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:05:56
střední Evropa konec 19. století
59219. Nástěnné hodiny dvouzávažové
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 4 100 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:05:11
střední Evropa 19. - 20. stol.
59222. Symphonion
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 900 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:05:00
59217. Žena s dítětem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 800 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:03:10
59218. Sběratelská alba s přibližně 1550 odznaky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 1 900 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:01:00
59214. Konvolut 2 pouzder na rtěnku, 1) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 14,04 g. 2) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, čistá hmotnost 18,81
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 900 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 22:00:23
59188. Dekorativní lustr
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:57:28
59213. Konvolut 2 poplašných pistolí
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 800 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:56:00
59212. Hřeben, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 30,60 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:55:00
Čechy kolem poloviny 20. století
59211. Plnící pero ve stříbrném plášti, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 28,18 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 700 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:54:00
59205. Broušená váza
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 900 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:52:49
Československo 2. polovina 20. století
59209. Sada 6 mocca lžiček, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-67, hrubá hmotnost 53,75 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 600 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:52:00
střední Evropa kolem poloviny 20. století
59208. Konvolut 4 kukátek
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 200 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:51:00
Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
59203. Váza
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 100 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:49:47
59201. Kalkulačka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 300 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:48:54
59200. Milenci
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 600 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:43:12
59199. Diskobolos
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 4 200 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:42:00
59194. Konvolut 40 příborů
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 2 300 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:41:39
59197. Váza s galantní scénou
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 500 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:40:00
59192. Křeslo
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 1 400 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:38:54
59186. Konvolut 2 flakonů, 1) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 23,19 g. 2) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-52, hrubá hmotnost 16,67 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 100 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:38:31
severní Čechy 1. pol. 20. stol.
59189. Váza
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 900 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:37:50
59180. Busta Bedřich Smetana
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:37:28
59190. Kankánová tanečnice
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 3 100 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:36:34
59193. Konvolut 3 figurek
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 500 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:36:00
59169. Tereziánský křišťálový šestiramenný lustr
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 4 700 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:34:01
59191. Dívka s košíčkem a knihou
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 3 700 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:34:00
59157. Paraván
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 8 500 Kč
Dražba ukončena: 19.05.2021 21:33:39