Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Antonín Kybal - Koberec

Antonín Kybal

59216. Koberec

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 600 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:19:22

Míšeň - Podnos na ovoce

Míšeň

59236. Podnos na ovoce

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:19:00

1. pol. 20. stol. - Psací stůl

1. pol. 20. stol.

59233. Psací stůl

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:18:11

1. pol. 20. stol. - Toaletka

1. pol. 20. stol.

59228. Toaletka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:17:08

Porcelánka Karlovy Vary - Sada 6 dekorativních talířů s alegorickými motivy

Porcelánka Karlovy Vary

59234. Sada 6 dekorativních talířů s alegorickými motivy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:17:00

1. třetina 20. stol. - Před lovem v zahradě

1. třetina 20. stol.

59232. Před lovem v zahradě

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:15:00

Čechy 2. pol. 20. stol. - Naušnice s českými granáty, pozlacené stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-58, hrubá hmotnost 2,94 g

Čechy 2. pol. 20. stol.

59230. Naušnice s českými granáty, pozlacené stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-58, hrubá hmotnost 2,94 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 800 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:13:00

Bunzlau (Boleslavec), 19. století - Keramický džbán s cínovým víkem

Bunzlau (Boleslavec), 19. století

59227. Keramický džbán s cínovým víkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:10:00

.. - Masivní zdobný rám

..

59226. Masivní zdobný rám

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:09:00

Pravoslav Rada - Čert

Pravoslav Rada

59220. Čert

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:08:02

.. - Lodní kufr

..

59225. Lodní kufr

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:08:00

Jan Baptista Dvořák - Housle

Jan Baptista Dvořák

59168. Housle

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 25 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:06:00

Moser - Konvolut 3 sklenic Moser

Moser

59223. Konvolut 3 sklenic Moser

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Jaroslav Horejc - Dívčí akt

Jaroslav Horejc

59215. Dívčí akt

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 85 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:05:56

střední Evropa konec 19. století - Nástěnné hodiny dvouzávažové

střední Evropa konec 19. století

59219. Nástěnné hodiny dvouzávažové

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 100 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:05:11

střední Evropa 19. - 20. stol. - Symphonion

střední Evropa 19. - 20. stol.

59222. Symphonion

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:05:00

Leonard Rotter - Žena s dítětem

Leonard Rotter

59217. Žena s dítětem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:03:10

Tatra, ČSA, Škoda a další - Sběratelská alba s přibližně 1550 odznaky

Tatra, ČSA, Škoda a další

59218. Sběratelská alba s přibližně 1550 odznaky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:01:00

Čechy 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 pouzder na rtěnku, 1) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 14,04 g. 2) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, čistá hmotnost 18,81

Čechy 1. pol. 20. stol.

59214. Konvolut 2 pouzder na rtěnku, 1) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 14,04 g. 2) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, čistá hmotnost 18,81

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 22:00:23

Střední Evropa po r. 1900 - Dekorativní lustr

Střední Evropa po r. 1900

59188. Dekorativní lustr

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:57:28

Značeno Slavia - Konvolut 2 poplašných pistolí

Značeno Slavia

59213. Konvolut 2 poplašných pistolí

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:56:00

Čechy 1. pol. 20. stol. - Hřeben, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 30,60 g

Čechy 1. pol. 20. stol.

59212. Hřeben, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 30,60 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:55:00

Čechy kolem poloviny 20. století - Plnící pero ve stříbrném plášti, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 28,18 g

Čechy kolem poloviny 20. století

59211. Plnící pero ve stříbrném plášti, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 28,18 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:54:00

.. - Housle III.

..

59210. Housle III.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:53:00

Čechy 1. pol. 20. stol. - Broušená váza

Čechy 1. pol. 20. stol.

59205. Broušená váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:52:49

Československo 2. polovina 20. století - Sada 6 mocca lžiček, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-67, hrubá hmotnost 53,75 g

Československo 2. polovina 20. století

59209. Sada 6 mocca lžiček, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-67, hrubá hmotnost 53,75 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:52:00

střední Evropa kolem poloviny 20. století - Konvolut 4 kukátek

střední Evropa kolem poloviny 20. století

59208. Konvolut 4 kukátek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 200 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:51:00

Moser - Konvolut 8 sklenic

Moser

59207. Konvolut 8 sklenic

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:50:00

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Váza

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

59203. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:49:47

Značeno Mira - Kalkulačka

Značeno Mira

59201. Kalkulačka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:48:54

.. - Zdobený rám

..

59204. Zdobený rám

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:47:00

signováno nečitelně - Milenci

signováno nečitelně

59200. Milenci

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:43:12

.. - Dřevěný zdobný rám

..

59170. Dřevěný zdobný rám

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:43:07

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Diskobolos

59199. Diskobolos

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 4 200 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:42:00

2. pol. 20. stol. - Konvolut 40 příborů

2. pol. 20. stol.

59194. Konvolut 40 příborů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:41:39

Evropa - Gobelín "Královský motiv"

Evropa

59198. Gobelín "Královský motiv"

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 500 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:41:00

značeno Dresden - Váza s galantní scénou

značeno Dresden

59197. Váza s galantní scénou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:40:00

značeno Thonet - Křeslo

značeno Thonet

59192. Křeslo

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:38:54

Čechy kolem poloviny 20. století - Konvolut 2 flakonů, 1) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 23,19 g. 2) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-52, hrubá hmotnost 16,67 g

59186. Konvolut 2 flakonů, 1) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 23,19 g. 2) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-52, hrubá hmotnost 16,67 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:38:31

neznačeno - Šálek s podšálkem - Národopisná výstava

neznačeno

59195. Šálek s podšálkem - Národopisná výstava

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:38:16

severní Čechy 1. pol. 20. stol. - Váza

severní Čechy 1. pol. 20. stol.

59189. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:37:50

značeno Říha - Busta Bedřich Smetana

značeno Říha

59180. Busta Bedřich Smetana

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:37:28

Čechy 1. třetina 20. stol. - Kankánová tanečnice

Čechy 1. třetina 20. stol.

59190. Kankánová tanečnice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 100 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:36:34

střední Evropa kolem poloviny 20. století - Konvolut 3 figurek

59193. Konvolut 3 figurek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:36:00

Čechy kolem roku 1900 - Tereziánský křišťálový šestiramenný lustr

Čechy kolem roku 1900

59169. Tereziánský křišťálový šestiramenný lustr

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 700 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:34:01

Evropa kolem roku 1900 - Dívka s košíčkem a knihou

Evropa kolem roku 1900

59191. Dívka s košíčkem a knihou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 700 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:34:00

konec 19. stol. - Paraván

konec 19. stol.

59157. Paraván

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:33:39

.. - Vzduchovka I.

..

59181. Vzduchovka I.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:32:17

neznačeno - Sada 6 dezertních příborů

neznačeno

59187. Sada 6 dezertních příborů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:32:10

kolem roku 1840 - Dámský toaletní stolek s podmalbou Neapole

kolem roku 1840

59165. Dámský toaletní stolek s podmalbou Neapole

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 19.05.2021 21:32:00