308223. Podzim v parku
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 600 Kč
Dražba ukončena: 09.04.2021 20:07:43
308227. Abstrakce
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 500 Kč
Dražba ukončena: 09.04.2021 20:07:00
308226. Stará Třebeš
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 700 Kč
Dražba ukončena: 09.04.2021 20:06:00
308225. U božích muk
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 600 Kč
Dražba ukončena: 09.04.2021 20:05:00
308220. Březová alej
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 09.04.2021 20:03:31
308222. Lesní tůň
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 600 Kč
Dražba ukončena: 09.04.2021 20:02:00
308218. Kytice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 10 000 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:49:03
308213. Akt mladé ženy
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 4 900 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:27:32
308217. Zasněžené jehličnany
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 600 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:13:00
308216. Podzimní rybník
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 500 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:12:00
308215. Chladné léto
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 400 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:11:45
308212. Předjaří na samotě
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 2 400 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:11:34
308214. Vesnice
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 600 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:10:00
308211. Dívka v šátku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:07:00
308208. Jirny I.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 500 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:04:00
308207. V polích
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 700 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:03:00
308206. Na lodi
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 200 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:02:00
308204. Koupání
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 2 800 Kč
Dražba ukončena: 08.04.2021 20:00:00
57650. Náramek s markazity a pravou řezanou kamejí, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 20,59 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 07.04.2021 20:37:30
57660. Kabelka, Alpaca, hrubá hmotnost 314 g
Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydraženo za: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 07.04.2021 20:31:32