Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
.. - Prsten s křišťálem 10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout, hrubá hmotnost 5,40 g

..

113468. Prsten s křišťálem 10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout, hrubá hmotnost 5,40 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:47:00

.. - Prsten s centrálním diamantem 0,09 - 0,12 t a 8 routami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,70 g

..

113467. Prsten s centrálním diamantem 0,09 - 0,12 t a 8 routami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,70 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:46:00

.. - Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,10 g

..

113466. Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,10 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:45:00

.. - Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,50 g

..

113465. Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:44:00

.. - Dámské kapesní hodinky, zlato 333/1000, hrubá hmotnost 16,65 g

..

113458. Dámské kapesní hodinky, zlato 333/1000, hrubá hmotnost 16,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:43:43

.. - Prsten s diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g

..

113464. Prsten s diamanty 0,8 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:43:00

.. - Investiční diamant 1,2 ct

..

113445. Investiční diamant 1,2 ct

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:40:00

.. - Kravatová jehlice se safírem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,74 g

..

113456. Kravatová jehlice se safírem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,74 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:35:43

.. - Jantarová špička, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,60 g

..

113452. Jantarová špička, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,60 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:33:18

.. - Náušnice s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,05 g

..

113454. Náušnice s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:33:00

.. - Designový prsten s 2,85 ct safíry a 0,80 ct Fancy Intense-Vivid diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,28 g

..

113450. Designový prsten s 2,85 ct safíry a 0,80 ct Fancy Intense-Vivid diamanty, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,28 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:32:36

.. - Investiční diamant 0,51 ct

..

113453. Investiční diamant 0,51 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:32:00

.. - Investiční diamant, CHAMPAGNE DIAMANT 0.52ct VVS1 -Fancy Light Yellowish Brown

..

113440. Investiční diamant, CHAMPAGNE DIAMANT 0.52ct VVS1 -Fancy Light Yellowish Brown

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:31:08

.. - Řetízek ke kapesním hodinkám, obecný kov, hrubá hmotnost 20,90 g

..

113449. Řetízek ke kapesním hodinkám, obecný kov, hrubá hmotnost 20,90 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:30:21

.. - Luxusní prsten s 3,51 ct smaragdem a 0,33 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,99 g

..

113451. Luxusní prsten s 3,51 ct smaragdem a 0,33 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,99 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:30:00

.. - Investiční rubín 4,05 ct

..

113446. Investiční rubín 4,05 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:27:00

.. - Závěs ve tvaru květu s 5 jantary, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,35 g

..

113442. Závěs ve tvaru květu s 5 jantary, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,35 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:26:58

.. - Přívěšek s avanturínem, obecný kov, hrubá hmotnost 8,25 g

..

113447. Přívěšek s avanturínem, obecný kov, hrubá hmotnost 8,25 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:26:00

.. - Prsten s přírodním diamantem 0,59ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g

..

113443. Prsten s přírodním diamantem 0,59ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 27 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:23:00

.. - Závěs s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou kozlík, hrubá hmotnost 3,45 g

..

113444. Závěs s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou kozlík, hrubá hmotnost 3,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 200 Kč

.. - Designový prsten s 1,00 ct Natural Fancy diamanty a 1,00 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,65 g

..

113427. Designový prsten s 1,00 ct Natural Fancy diamanty a 1,00 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 34 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:20:33

.. - Prsten s granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,00 g

..

113441. Prsten s granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,00 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 800 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:20:00

.. - Investiční safír 9,80 ct

..

113439. Investiční safír 9,80 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:18:00

.. - Luxusní prsten s 0,92 ct diamantem a 0,10 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g

..

113438. Luxusní prsten s 0,92 ct diamantem a 0,10 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 50 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:17:00

.. - Luxusní prsten s 2,00 ct tanzanity, 0,70 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,21 g

..

113432. Luxusní prsten s 2,00 ct tanzanity, 0,70 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,21 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 28 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:16:32

.. - Luxusní prsten s vzácným 2,16 ct Natural Deep Red Barmským spinelem, 0,20 ct diamanty, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,22 g

..

113437. Luxusní prsten s vzácným 2,16 ct Natural Deep Red Barmským spinelem, 0,20 ct diamanty, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,22 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 30 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:16:00

.. - Prsten s jantary, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,85 g

..

113431. Prsten s jantary, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,85 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:15:12

.. - Investiční růžový safír 8,35 ct

..

113412. Investiční růžový safír 8,35 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 55 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:15:00

.. - Investiční diamant 1,00 ct

..

113436. Investiční diamant 1,00 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

.. - Luxusní prsten s přírodním diamantem 0,78ct, vyrobený z bílého zlata 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,31 g

..

113435. Luxusní prsten s přírodním diamantem 0,78ct, vyrobený z bílého zlata 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,31 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:14:00

.. - Prsten s granátem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,05 g

..

113434. Prsten s granátem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,05 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:13:00

.. - Luxusní náušnice s 13,91 ct rubíny a 0,52 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,64 g

..

113424. Luxusní náušnice s 13,91 ct rubíny a 0,52 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,64 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 39 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:11:00

.. - Designový prsten s 22,96 ct kunzitem a 1,23 ct smaragdy, růžové a bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost  9,17 g

..

113429. Designový prsten s 22,96 ct kunzitem a 1,23 ct smaragdy, růžové a bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,17 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:09:51

.. - Přívěšek s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g

..

113430. Přívěšek s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 800 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:09:00

.. - Náušnice s 0,93 ct Natural Fancy diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,97 g

..

113419. Náušnice s 0,93 ct Natural Fancy diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,97 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:05:22

.. - Luxusní prsten s 1,04 Natural Fancy Dark (AA) diamantem a 0,38 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,70 g

..

113426. Luxusní prsten s 1,04 Natural Fancy Dark (AA) diamantem a 0,38 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,70 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 44 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:05:00

.. - Přívěsek, zlato 580/1000, hrubá hmotnost 2,60 g

..

113425. Přívěsek, zlato 580/1000, hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:04:00

.. - Luxusní prsten s 1,52 Natural Fancy (AA) diamantem a 0,48 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,53 g

..

113411. Luxusní prsten s 1,52 Natural Fancy (AA) diamantem a 0,48 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,53 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 90 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:02:05

.. - Luxusní prsten s 8,48 ct rubínem a 0,33 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g

..

113423. Luxusní prsten s 8,48 ct rubínem a 0,33 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,95 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 33 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:02:00

.. - Prsten s přírodní perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,85 g

..

113417. Prsten s přírodní perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,85 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:01:31

.. - Jantarový závěs ve tvaru srdce, kov úchytu stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 2,85 g

..

113422. Jantarový závěs ve tvaru srdce, kov úchytu stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 2,85 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:01:00

.. - Luxusní prsten s 2,88 ct smaragdem intenzívní barvy a 0,80 ct růžovými diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g

..

113420. Luxusní prsten s 2,88 ct smaragdem intenzívní barvy a 0,80 ct růžovými diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 47 000 Kč

.. - Investiční diamant 0.52 ct

..

113421. Investiční diamant 0.52 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 22:00:00

.. - Luxusní prsten s 2,24 ct Natural Fancy Dark Gray diamantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,26 g

..

113416. Luxusní prsten s 2,24 ct Natural Fancy Dark Gray diamantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,26 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 50 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:57:42

.. - Prsten s diamantem Fancy Deep Brownish Yellow 2,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g

..

113404. Prsten s diamantem Fancy Deep Brownish Yellow 2,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 26 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:55:07

.. - Prsten s briliantem, zlato 585/1000, 0,15ct, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,35 g

..

113415. Prsten s briliantem, zlato 585/1000, 0,15ct, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,35 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:54:00

.. - Investiční diamant 1,20 ct

..

113414. Investiční diamant 1,20 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 7 500 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:53:00

.. - Designové náušnice s 40,15 ct safíry, 0,05 ct diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 14,916g

..

113400. Designové náušnice s 40,15 ct safíry, 0,05 ct diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 14,916g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 100 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:52:48

.. - Luxusní prsten s 0,59 ct Natural Fancy Vivid Yellowish Orange diamantem, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,10 g

..

113403. Luxusní prsten s 0,59 ct Natural Fancy Vivid Yellowish Orange diamantem, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,10 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 75 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:51:00

.. - Brož, stříbro 835/1000 , hrubá hmotnost 7,10 g

..

113405. Brož, stříbro 835/1000 , hrubá hmotnost 7,10 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 21:50:00