..
113437. Luxusní prsten s vzácným 2,16 ct Natural Deep Red Barmským spinelem, 0,20 ct diamanty, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,22 g
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 30 000 Kč
Dražba ukončena: 03.04.2024 22:16:00