NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

. - Prsten s vltavínem, zlato 500/1000, hrubá hmotnost 4,50 g

.

51384. Prsten s vltavínem, zlato 500/1000, hrubá hmotnost 4,50 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
.. - Granátová brož, zlato 750/1000, háček uzávěru zlato 750/1000, jehla a uzávěr zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,30 g

..

51372. Granátová brož, zlato 750/1000, háček uzávěru zlato 750/1000, jehla a uzávěr zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,30 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 3 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
značeno Omega - Dvouplášťové hodinky Omega, stříbrný plášť, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 76,99 g draží se
.. - Prsten, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 4,79 g

..

51374. Prsten, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 4,79 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aktuální příhoz: 36 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Brož, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 1,40 g

.

51375. Brož, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 1,40 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

.. - Kapesní hodinky, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou AV, hrubá hmotnost 24,65 g

..

51376. Kapesní hodinky, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou AV, hrubá hmotnost 24,65 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,70 g

.

51378. Prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten s diamantovou rosetou a brilianty AOL, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 13,96 g

.

51380. Prsten s diamantovou rosetou a brilianty AOL, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 13,96 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 10 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby:

draží se
Čechy přelom 19.-20. stol. - Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov

Čechy přelom 19.-20. stol.

51381. Náramek s českými granáty třířadový, obecný kov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten s přírodním safírem a diamantovými rosetami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 6,96 g

.

51382. Prsten s přírodním safírem a diamantovými rosetami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 6,96 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby:

draží se
Čechy po roce 1800 - Brož s přírodním achátem, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 7,37 g

Čechy po roce 1800

51385. Brož s přírodním achátem, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 7,37 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

značeno Remontoir - Kapesní hodinky tříplášťové, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-25, hrubá hmotnost 76,86 g

značeno Remontoir

51386. Kapesní hodinky tříplášťové, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-25, hrubá hmotnost 76,86 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 15 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten s diamantovou rosetou, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 4,65 g

.

51387. Prsten s diamantovou rosetou, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 4,65 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 5,50 g

.

51388. Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 5,50 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten s briliantem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 2,45 g

.

51389. Prsten s briliantem, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 2,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 4 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Manžetové knoflíčky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou pro cizí zboží po r. 1868 Z-25, hrubá hmotnost 2,55 g

.

51390. Manžetové knoflíčky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou pro cizí zboží po r. 1868 Z-25, hrubá hmotnost 2,55 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Brož, obecný kov, hrubá hmotnost 19,07 g

.

51391. Brož, obecný kov, hrubá hmotnost 19,07 g

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

. - Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 26,14 g

.

51392. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 26,14 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 9,04 g

.

51394. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 9,04 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Brož, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 3,90 g, brilianty

.

51395. Brož, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 3,90 g, brilianty

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Řetízek, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou S-61, hrubá hmotnost 3,08 g

.

51397. Řetízek, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou S-61, hrubá hmotnost 3,08 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,21 g

.

51398. Prsten, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,21 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Náušnice s brilianty a zirkony, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,92 g

.

51399. Náušnice s brilianty a zirkony, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,92 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 21 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten s diamanty, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,81 g

.

51400. Prsten s diamanty, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,81 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
.. - Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou 3 Ag trojvrší, hrubá hmotnost 32,70 g

..

51401. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou 3 Ag trojvrší, hrubá hmotnost 32,70 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Náušnice s brilianty starého brusu, 4x cca 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 1,87 g

.

51402. Náušnice s brilianty starého brusu, 4x cca 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 1,87 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 4 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Manžetové knoflíky se smaragdy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,84 g

.

51404. Manžetové knoflíky se smaragdy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 2,84 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,28 g

.

51405. Prsten, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-02, hrubá hmotnost 4,28 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aktuální příhoz: 27 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 1,38 g

.

51406. Brož s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 1,38 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Jehlice s perletí, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,64 g

.

51407. Jehlice s perletí, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,64 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten s přírodním korálem, zlato 585/000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 1,88 g

.

51408. Prsten s přírodním korálem, zlato 585/000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 1,88 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g

.

51409. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 18,77 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 14 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g

.

51410. Prsten se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,50 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Brož s galantním výjevem, obecný kov

.

51411. Brož s galantním výjevem, obecný kov

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g

.

51412. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 2,23 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
značeno Tina - Dámské hodinky, obecný kov

značeno Tina

51413. Dámské hodinky, obecný kov

Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

. - Prsten s přírodním ametystem, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 4,54 g

.

51414. Prsten s přírodním ametystem, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 4,54 g

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Řetízek, obecný kov, hrubá hmotnost 15,65 g

.

51415. Řetízek, obecný kov, hrubá hmotnost 15,65 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

. - Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,40 g

.

51417. Brož s českými granáty, stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 4,40 g

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Náramek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 18,45 g

.

51418. Náramek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 18,45 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 15 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten s jantarem, obecný kov, hrubá hmotnost 10,20 g

.

51419. Prsten s jantarem, obecný kov, hrubá hmotnost 10,20 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

. - Náušnice s granáty, zlato 416/1000, hrubá hmotnost 6,85 g, kameny zasazeny ve stříbře

.

51420. Náušnice s granáty, zlato 416/1000, hrubá hmotnost 6,85 g, kameny zasazeny ve stříbře

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 3 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
.. - Náramek s říčními perličkami, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 3 Ag chrt, hrubá hmotnost 53,90 g

..

51421. Náramek s říčními perličkami, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 3 Ag chrt, hrubá hmotnost 53,90 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
. - Prsten s achátem, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 3,30 g

.

51422. Prsten s achátem, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 3,30 g

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

. - Řetízek se závěsem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,95 g

.

51423. Řetízek se závěsem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,95 g

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
Pavel Baxa - Dámský náramek s velkým vltavínem

Pavel Baxa

51424. Dámský náramek s velkým vltavínem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 15 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby:

draží se
Karel Votipka - Prsten s přírodními opály

Karel Votipka

51425. Prsten s přírodními opály

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

draží se
značeno Glashuette - Dámské náramkové hodinky, obecný kov, pozlaceno, hrubá hmotnost 7,54 g

značeno Glashuette

51426. Dámské náramkové hodinky, obecný kov, pozlaceno, hrubá hmotnost 7,54 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

značeno Glashuette - Dámské náramkové hodinky, obecný kov, pozlaceno, hrubá hmotnost 7,58 g

značeno Glashuette

51428. Dámské náramkové hodinky, obecný kov, pozlaceno, hrubá hmotnost 7,58 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby:

DENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Speciální podzimní aukce

Vážení dražitelé,

blíží se nám podzim a my pro Vás připravujeme další aukce.

Samozřejmostí jsou velké obrazové aukce, grafické a každodenní aukce.

Budeme rádi za Vaše nabídky na email info@obrazyvaukci.cz

Děkuji a těšíme se na Vás,

Ing. Jaroslav Jakubec a tým Obrazů v aukci