NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Německo konec 19.století - Vojenský půlitr

Německo konec 19.století

55454. Vojenský půlitr

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:51:00

draží se
Čechy poč. 20. stol. - Husopaska

Čechy poč. 20. stol.

55455. Husopaska

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:52:00

draží se
Škrdlovice- František Vízner - Váza

Škrdlovice- František Vízner

55456. Váza

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:53:00

draží se
Německo 1. pol. 20. stol. - Šlechtic na koni

Německo 1. pol. 20. stol.

55457. Šlechtic na koni

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:54:00

draží se
Čechy 2. pol. 20. stol. - Váza

Čechy 2. pol. 20. stol.

55458. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:55:00

draží se
Čechy 20. století - Vázička

Čechy 20. století

55459. Vázička

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:56:00

draží se
.. - Podlahové hodiny

..

55460. Podlahové hodiny

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 7 500 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:57:00

draží se
Čechy 1. pol. 20. stol. - Mycí souprava

Čechy 1. pol. 20. stol.

55461. Mycí souprava

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:58:00

draží se
Omega - Reklamní hodinky Omega

Omega

55462. Reklamní hodinky Omega

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 19:59:00

draží se
Fres Melly London - Barokní kapesní špindlové hodinky

Fres Melly London

55463. Barokní kapesní špindlové hodinky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 11 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:00:00

draží se
Čína 19. století - Muž s volavkou

Čína 19. století

55464. Muž s volavkou

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:01:00

draží se
Německo 20. stol. - Hasičské vyznamenání

Německo 20. stol.

55465. Hasičské vyznamenání

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:02:00

draží se
Čína 19. století - Mudrc

Čína 19. století

55466. Mudrc

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:03:00

draží se
Německo počátku 20. stol. - Hasičská helma

Německo počátku 20. stol.

55467. Hasičská helma

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:04:00

draží se
Německo po roce 1939 - Hasičský kabát

Německo po roce 1939

55468. Hasičský kabát

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:05:00

značeno Kaiser W. Germany - Váza s loveckým motivem dle J.E.Ridingera

značeno Kaiser W. Germany

55469. Váza s loveckým motivem dle J.E.Ridingera

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:06:00

draží se
Míšeň - Závěsný talíř Luftgau Moskau

Míšeň

55470. Závěsný talíř Luftgau Moskau

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 6 000 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:07:00

draží se
Čechy 1. pol. 20. stol. - Tác na ovoce

Čechy 1. pol. 20. stol.

55471. Tác na ovoce

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:08:00

draží se
František Charvát - Kutnohorský havíř

František Charvát

55472. Kutnohorský havíř

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:09:00

Německo 1. pol. 20. stol. - Socha vítezství

Německo 1. pol. 20. stol.

55473. Socha vítezství

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:10:00

draží se
Německo 1. pol. 20. stol. - Vycházkový bodák

Německo 1. pol. 20. stol.

55474. Vycházkový bodák

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:11:00

draží se
Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Atletický muž

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

55475. Atletický muž

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:12:00

draží se
střední Evropa kolem poloviny 20.století - Akt ženy

střední Evropa kolem poloviny 20.století

55476. Akt ženy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:13:00

draží se
Střední Evropa 19. stol. - Polyfon

Střední Evropa 19. stol.

55477. Polyfon

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:14:00

draží se
Německo po roce 1939 - Hasičská helma 2. světová válka

Německo po roce 1939

55478. Hasičská helma 2. světová válka

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:15:00

draží se
18. století - Barokní džbán 18. století

18. století

55479. Barokní džbán 18. století

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 8 500 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:16:00

draží se
značeno Karlsruhe - Sedící akt

značeno Karlsruhe

55480. Sedící akt

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:17:00

draží se
neznačeno - Žena v čepci

neznačeno

55481. Žena v čepci

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:18:00

draží se
Karlovarský porcelán - Okrouhlice - Kávový 6-ti osobní servis

Karlovarský porcelán - Okrouhlice

55482. Kávový 6-ti osobní servis

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:19:00

střední Evropa kolem poloviny 20.století - Píšťalová trumpeta

55483. Píšťalová trumpeta

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:20:00

draží se
Čechy kolem poloviny 20. století - Párové skleničky s násoskou ve tvaru čerta

Čechy kolem poloviny 20. století

55484. Párové skleničky s násoskou ve tvaru čerta

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:21:00

draží se
Čechy 1. pol. 20. stol. - Vázička

Čechy 1. pol. 20. stol.

55485. Vázička

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:22:00

draží se
Střední Evropa první polovina 20. století - Mrkací panenka

Střední Evropa první polovina 20. století

55486. Mrkací panenka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:23:00

draží se

55487. Mrkací panenka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:24:00

draží se
Cronier Jeune, Rue de La Monaie N.6 - Zlacené stolní empírové hodiny

Cronier Jeune, Rue de La Monaie N.6

55488. Zlacené stolní empírové hodiny

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 16 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:25:00

draží se
Rakousko 1. polovina 20. století - Toaletní zrcátko- Rakouská jízda

Rakousko 1. polovina 20. století

55489. Toaletní zrcátko- Rakouská jízda

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:26:00

2. pol. 20. stol. - Vzkládaný dřevěný obraz- Lenin

2. pol. 20. stol.

55490. Vzkládaný dřevěný obraz- Lenin

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:27:00

draží se
Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Petrolejová lampa

55491. Petrolejová lampa

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:28:00

draží se
Čechy 2. pol. 20. stol. - Nautilis SSN-571

Čechy 2. pol. 20. stol.

55492. Nautilis SSN-571

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:29:00

draží se
Adolf Loos - Židle Adolf Loos

Adolf Loos

55493. Židle Adolf Loos

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:30:00

draží se
Ferdiš Duša - Rok na dedine

Ferdiš Duša

55494. Rok na dedine

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:31:00

draží se
Čechy 1. pol. 20. stol. - 2 dózy

Čechy 1. pol. 20. stol.

55495. 2 dózy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:32:00

draží se
Jan Kavan - Božena Němcová

Jan Kavan

55496. Božena Němcová

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:33:00

Čechy 1. třetina 20. stol. - Dřevěné hračky

Čechy 1. třetina 20. stol.

55497. Dřevěné hračky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:34:00

draží se
Lamka - Kávovar Lamka

Lamka

55498. Kávovar Lamka

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:35:00

draží se
Čechy kolem poloviny 20. století - Váza- Tři dívky s hrozny

55499. Váza- Tři dívky s hrozny

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:36:00

draží se
Čechy počátek 20. stol. - Závěsný dvouplamenný svícen

Čechy počátek 20. stol.

55500. Závěsný dvouplamenný svícen

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:37:00

draží se
Čechy 1. pol. 20. stol. - Pohár s víkem

Čechy 1. pol. 20. stol.

55501. Pohár s víkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:38:00

.. - Zdobený dřevěný rám

..

55502. Zdobený dřevěný rám

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:39:00

draží se
první polovina 20. století - Obřadní nůž

první polovina 20. století

55503. Obřadní nůž

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 03.03.2021 20:40:00

draží se

DENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Únor 2021

Vážení a milí návštěvníci,

vítáme Vás na stránkách aukční galerie Obrazy v aukci.

Aukce na internetu probíhají bez omezení a připravujeme již následující aukce obrazů a grafik. Výdej položek funguje i nadále po předchozí rezervaci.

Příjem položek je možný po domluvě na telefoních číslech 222 512 313 a 737 196 183.

Prostřednictvím smluvního přepravce Vám nabízíme dovoz vydražených děl po Praze nad 5000 Kč ZDARMA.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví,

Obrazy v aukci, s.r.o.