NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

20. léta 20. stol. - Lustr

20. léta 20. stol.

49767. Lustr

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:00:00

draží se
Evropa přelom 19. a 20. stol. - Svícen dvouramenný, stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-30, čistá hmotnost 247,68 g

Evropa přelom 19. a 20. stol.

49768. Svícen dvouramenný, stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-30, čistá hmotnost 247,68 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:01:00

draží se
. - Předkládací příbor na rybu, stříbro 800/1000, punc S-30, Diana, hrubá hmotnost 226,63 g

.

49769. Předkládací příbor na rybu, stříbro 800/1000, punc S-30, Diana, hrubá hmotnost 226,63 g

Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:02:00

draží se
značeno Rosenthal - Srnečka

značeno Rosenthal

49770. Srnečka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:03:00

draží se
Střední Evropa 19. stol. - Mísa

Střední Evropa 19. stol.

49771. Mísa

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:04:00

Čechy 1. pol. 20. stol. - Dóza

Čechy 1. pol. 20. stol.

49772. Dóza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:05:00

Čechy 1. pol. 19. stol. - Šálek s podšálkem

Čechy 1. pol. 19. stol.

49773. Šálek s podšálkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:06:00

draží se
Čechy 2. pol. 19. stol. - Sklenice

Čechy 2. pol. 19. stol.

49774. Sklenice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:07:00

draží se
Čechy konec 19. stol. - Sklenice na noze

Čechy konec 19. stol.

49775. Sklenice na noze

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:08:00

značeno Rosenthal Germany - Bígl

značeno Rosenthal Germany

49776. Bígl

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:09:00

draží se
Čechy po roce 1800 - Sklenice

Čechy po roce 1800

49777. Sklenice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:10:00

draží se
Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Mistička na nožkách, stříbro 800/1000, dle katalogu značeno platným puncem S-43, čistá hmotnost 99,94g

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

49778. Mistička na nožkách, stříbro 800/1000, dle katalogu značeno platným puncem S-43, čistá hmotnost 99,94g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:11:00

draží se
Asie 20. století - Poutník

Asie 20. století

49779. Poutník

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:12:00

draží se
Evropa 20. století - Tanečník

Evropa 20. století

49780. Tanečník

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:13:00

draží se
Evropa 2. polovina 20. stol - Chanukový svícen

Evropa 2. polovina 20. stol

49781. Chanukový svícen

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:14:00

draží se
. - 6 lžiček, stříbro 812/1000, hrubá hmotnost 150,90 g

.

49782. 6 lžiček, stříbro 812/1000, hrubá hmotnost 150,90 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:15:00

draží se
Německo kolem poloviny 20. století - Dívka v krajkových šatech

Německo kolem poloviny 20. století

49783. Dívka v krajkových šatech

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:16:00

draží se
Asie 20. století - Párové reliéfy

Asie 20. století

49784. Párové reliéfy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:17:00

Asie 20. století

49785. Párové reliéfy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:18:00

Evropa 1. třetina 20. století - Stojan na časopisy

Evropa 1. třetina 20. století

49786. Stojan na časopisy

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:19:00

draží se
počátek 20. stol. - Talíř s motivem vánočních muzikantů

počátek 20. stol.

49787. Talíř s motivem vánočních muzikantů

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:20:00

draží se
Doubí u Karlových Varů (Aich) - Dekorativní miska

Doubí u Karlových Varů (Aich)

49788. Dekorativní miska

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:21:00

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Sloupkové hodiny

49789. Sloupkové hodiny

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:22:00

draží se
Pavel Ježek - Váza Škrdlovice

Pavel Ježek

49790. Váza Škrdlovice

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:23:00

draží se
2. pol. 20. stol. - Hrací dóza na cigarety

2. pol. 20. stol.

49791. Hrací dóza na cigarety

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:24:00

draží se
2. pol. 20. stol. - Čert

2. pol. 20. stol.

49792. Čert

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:25:00

draží se
Moser - Dóza

Moser

49793. Dóza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:26:00

draží se
2. pol. 19. stol. - Párové talířky s vedutami

2. pol. 19. stol.

49794. Párové talířky s vedutami

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:27:00

2. pol. 20. stol. - Párové sošky

2. pol. 20. stol.

49795. Párové sošky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:28:00

draží se
1. pol. 20. století - Slon indický

1. pol. 20. století

49796. Slon indický

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:29:00

draží se
Střední Evropa kolem r. 1900 - Košíček

Střední Evropa kolem r. 1900

49797. Košíček

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:30:00

Irán, 2. pol. 20 století - Koberec

Irán, 2. pol. 20 století

49798. Koberec

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:31:00

draží se
Rakousko - Uhersko, 19. století - Puška

Rakousko - Uhersko, 19. století

49799. Puška

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 6 000 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:32:00

draží se
Rakousko - Uhersko, 19. století - Portepe

49800. Portepe

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:33:00

draží se
značeno Sandrik - Servírovací mísa

značeno Sandrik

49801. Servírovací mísa

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:34:00

draží se
značeno Kablo - Zapalovač, stříbro 900/000, hrubá hmotnost 41,70 g

značeno Kablo

49802. Zapalovač, stříbro 900/000, hrubá hmotnost 41,70 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:35:00

draží se
Střední Evropa 18. stol. - Karabela

Střední Evropa 18. stol.

49803. Karabela

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 12 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:36:00

draží se
. - Flakon, stříbro 900/0000, hrubá hmotnost 19,88 g

.

49804. Flakon, stříbro 900/0000, hrubá hmotnost 19,88 g

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:37:00

draží se
. - Pouzdro na rtěnku, stříbro 800/000, hrubá hmotnost 19,71 g

.

49805. Pouzdro na rtěnku, stříbro 800/000, hrubá hmotnost 19,71 g

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:38:00

draží se
. - Vojenská záslužná medaile Signum Laudis F. J. I. - zlacený bronz

.

49806. Vojenská záslužná medaile Signum Laudis F. J. I. - zlacený bronz

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:39:00

draží se
. - Zapalovač, stříbro 900/000, hrubá hmotnost 25,46 g

.

49807. Zapalovač, stříbro 900/000, hrubá hmotnost 25,46 g

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:40:00

Evropa - Váza

Evropa

49808. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:41:00

Kodaň, 1916 - Upomínkový talíř "Pro Patria"

Kodaň, 1916

49809. Upomínkový talíř "Pro Patria"

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:42:00

draží se
. - Soubor dvou stříbrných pudřenek se zrcátky, stříbro 900/1000, hrubé hmotnosti: první 130,79 g druhá: 94,66 g

.

49810. Soubor dvou stříbrných pudřenek se zrcátky, stříbro 900/1000, hrubé hmotnosti: první 130,79 g druhá: 94,66 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:43:00

draží se
Po roce 1849 - Dekorativní miska

Po roce 1849

49811. Dekorativní miska

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:44:00

. - Útočná vozba.

.

49812. Útočná vozba.

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:45:00

draží se
. - Svatý Václav patron České země

.

49813. Svatý Václav patron České země

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:46:00

. - Cigaretová špička

.

49814. Cigaretová špička

Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:47:00

draží se
. - 6 kusů stříbrných lžiček, 800/000, hrubá hmotnost177,90g.

.

49815. 6 kusů stříbrných lžiček, 800/000, hrubá hmotnost177,90g.

Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:48:00

draží se
. - Flakon, obecný kov, hrubá hmotnost 99,70 g, osazeno kameny, 8 kamenů chybí

.

49816. Flakon, obecný kov, hrubá hmotnost 99,70 g, osazeno kameny, 8 kamenů chybí

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 07.10.2020 19:49:00

DENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Speciální podzimní aukce

Vážení dražitelé,

blíží se nám podzim a my pro Vás připravujeme další aukce.

Samozřejmostí jsou velké obrazové aukce, grafické a každodenní aukce.

Budeme rádi za Vaše nabídky na email info@obrazyvaukci.cz

Děkuji a těšíme se na Vás,

Ing. Jaroslav Jakubec a tým Obrazů v aukci