NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

J. Wodička - Kristus v Getsemanech

J. Wodička

50068. Kristus v Getsemanech

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:00:00

draží se
Čechy konec 19. stol. - P. Marie Ústecká

Čechy konec 19. stol.

50069. P. Marie Ústecká

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:01:00

draží se
Čechy 1. pol. 19. stol. - P. Maria Lomecká

Čechy 1. pol. 19. stol.

50070. P. Maria Lomecká

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:02:00

draží se
Čechy konec 19. stol. - P. Marie Pomocná

Čechy konec 19. stol.

50071. P. Marie Pomocná

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:03:00

draží se
Čechy poč. 20. stol. - Panna Maria - polopostava

Čechy poč. 20. stol.

50072. Panna Maria - polopostava

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:04:00

draží se
Evropa - Bavorsko? 1604 - P. Maria - polopostava

Evropa - Bavorsko? 1604

50073. P. Maria - polopostava

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:05:00

draží se
Střední Evropa 19. stol. - Oplakávání krista - pieta

Střední Evropa 19. stol.

50074. Oplakávání krista - pieta

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:06:00

draží se
Střední Evropa 3. čtvrtina 18. stol. - Madona s ježíškem

Střední Evropa 3. čtvrtina 18. stol.

50075. Madona s ježíškem

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:07:00

draží se
Střední Evropa 2. třetina 19. stol. - P. Marie Pasovská - polopostava

Střední Evropa 2. třetina 19. stol.

50076. P. Marie Pasovská - polopostava

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:08:00

draží se
Čechy 19. stol. - Krucifix závěsný

Čechy 19. stol.

50077. Krucifix závěsný

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:09:00

draží se
středoevropský malíř 19. stol. - sv. František Xaverský

středoevropský malíř 19. stol.

50078. sv. František Xaverský

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:10:00

draží se
Čechy 19. stol. - sv. Václav mezi anděly

Čechy 19. stol.

50079. sv. Václav mezi anděly

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 3 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:11:00

draží se
Střední Evropa 19. stol. - Sv. František z Assisi

Střední Evropa 19. stol.

50080. Sv. František z Assisi

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:12:00

draží se
Frans de Bruyn - Stvoření světa

Frans de Bruyn

50081. Stvoření světa

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:13:00

draží se
František Štorc - Nejsvětější trojice

František Štorc

50082. Nejsvětější trojice

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:14:00

draží se
střední Evropa 19. - 20. stol. - Ukřižovaný

střední Evropa 19. - 20. stol.

50083. Ukřižovaný

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:15:00

draží se
Čechy 19. stol. - Krucifix závěsný podle J. V. Myslbeka

Čechy 19. stol.

50084. Krucifix závěsný podle J. V. Myslbeka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:16:00

draží se
podle Guida Reniho - Mater Dolorosa

podle Guida Reniho

50085. Mater Dolorosa

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:17:00

draží se
1. pol. 20. stol. - Oplakávání Krista - pieta s anděly

1. pol. 20. stol.

50086. Oplakávání Krista - pieta s anděly

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:18:00

draží se
Evropa 19. století - Immaculata

Evropa 19. století

50087. Immaculata

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:19:00

draží se
Čechy nebo Morava 18. stol. - Immaculata

Čechy nebo Morava 18. stol.

50088. Immaculata

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:20:00

draží se
Čechy 19. stol. - Krucifix

Čechy 19. stol.

50089. Krucifix

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:21:00

draží se
Čechy přelom 19.-20. stol. - sv. Josef s Ježíškem

Čechy přelom 19.-20. stol.

50090. sv. Josef s Ježíškem

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:22:00

2. pol. 19. stol. - Sv. Linhart

2. pol. 19. stol.

50091. Sv. Linhart

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:23:00

draží se
Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Madona della Sedia - volná kopie

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

50092. Madona della Sedia - volná kopie

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 2 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:24:00

draží se
Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol. - Abraham vyhání Hagar (Zapuzení Hagar a Izmaela)

Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol.

50093. Abraham vyhání Hagar (Zapuzení Hagar a Izmaela)

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 4 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:25:00

draží se
Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol. - Mnich s lebkou (sv. František z Pauly?)

50094. Mnich s lebkou (sv. František z Pauly?)

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:26:00

draží se
F. Maischeider - Madona

F. Maischeider

50095. Madona

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:27:00

draží se
Rumunsko 19. stol. - sv. Mikuláš Divotvůrce

Rumunsko 19. stol.

50096. sv. Mikuláš Divotvůrce

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:28:00

Čechy konec 18. stol. - Panna Marie Svatohorská

Čechy konec 18. stol.

50097. Panna Marie Svatohorská

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:29:00

draží se
Rakousko konec 19. století - P. Maria - Neposkvrněné srdce

Rakousko konec 19. století

50098. P. Maria - Neposkvrněné srdce

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:30:00

Evropa 19. - 20. stol. - Svatba v Káni Galilejské

Evropa 19. - 20. stol.

50099. Svatba v Káni Galilejské

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 4 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:31:00

draží se
Evropa 19. století - Kristus Trpitel

Evropa 19. století

50100. Kristus Trpitel

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:32:00

draží se
Evropa 19. století - sv. Antonín Paduánský

Evropa 19. století

50101. sv. Antonín Paduánský

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:33:00

draží se
Čechy poč. 20. stol. - Hrací obraz

Čechy poč. 20. stol.

50102. Hrací obraz

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:34:00

draží se
Střední Evropa konec 18. - konec 19. stol. - Rám monstrance se vsazeným zrcadlem

Střední Evropa konec 18. - konec 19. stol.

50103. Rám monstrance se vsazeným zrcadlem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:35:00

draží se
Čechy 19. stol. - Soubor 3 závěsných kropenek

Čechy 19. stol.

50104. Soubor 3 závěsných kropenek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:36:00

draží se
Joseph Führich - Disputace sv. Kateřiny Alexandrijské

Joseph Führich

50105. Disputace sv. Kateřiny Alexandrijské

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 20 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:37:00

draží se
Čechy 1. pol. 19. stol. - P. Maria Pomocná

Čechy 1. pol. 19. stol.

50106. P. Maria Pomocná

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:38:00

draží se
Střední Evropa 19. stol. - P. Maria Bolestná

Střední Evropa 19. stol.

50107. P. Maria Bolestná

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:39:00

draží se
Evropa konec 19. stol. - Madona polopostava

Evropa konec 19. stol.

50108. Madona polopostava

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:40:00

draží se
střední Evropa konec 19. století - Madona s Ježíškem - 118 cm

střední Evropa konec 19. století

50109. Madona s Ježíškem - 118 cm

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:41:00

draží se
2. pol. 19. stol. - Sv. Florian

2. pol. 19. stol.

50110. Sv. Florian

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:42:00

draží se
Rakousko konec 19. století - Nejsvětější Srdce Páně

Rakousko konec 19. století

50111. Nejsvětější Srdce Páně

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:43:00

pravděpodobně Rusko konec 19. stol. - Třídílná ikona

pravděpodobně Rusko konec 19. stol.

50112. Třídílná ikona

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:44:00

draží se
Čechy 20. stol. - 2 zdobená velikonoční vejce, tzv. klosterarbeit

Čechy 20. stol.

50113. 2 zdobená velikonoční vejce, tzv. klosterarbeit

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:45:00

draží se
Rusko 19. stol. - Ukřižovaný

Rusko 19. stol.

50114. Ukřižovaný

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:46:00

draží se
Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Madona

Střední Evropa 2. pol. 19. stol.

50115. Madona

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 08.10.2020 20:47:00

DENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Speciální podzimní aukce

Vážení dražitelé,

blíží se nám podzim a my pro Vás připravujeme další aukce.

Samozřejmostí jsou velké obrazové aukce, grafické a každodenní aukce.

Budeme rádi za Vaše nabídky na email info@obrazyvaukci.cz

Děkuji a těšíme se na Vás,

Ing. Jaroslav Jakubec a tým Obrazů v aukci