Zdeněk Krch - Ve městě

Olej na plátně, 80x66 cm, signováno vpravo dole Z. Krch 59, olištováno.

4956. Ve městě
Dražba ukončena:26.05.2016 21:38:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč