. - Josef II.

Olej na plátně, rám.

Pozn.: Restaurováno - nažehleno.

.
6782. Josef II.
Dražba ukončena:01.12.2016 22:29:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč