evropský malíř 20. stol. - Pohled na historické město

Kolorovaná kresba, 62x90 cm, monogramováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Vzadu přípis F. A. Rottonara. Rám mírně poškozen.

evropský malíř 20. stol.
3894. Pohled na historické město
Dražba ukončena:28.01.2016 22:05:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč