. - Tesák lovecký schwarzenbergský

Konec 19. stol., čepel přímá, jednosečná, rukověť z parohoviny, souprava mosazná, neznačeno, celková délka: 58cm, délka čepele: 44cm, stav původní, mírně poškozeno.

Pozn.: Chybějící zavazák.

.
3663. Tesák lovecký schwarzenbergský
Dražba ukončena:28.01.2016 22:29:37
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč