Walter Moras - Cestou u rybníka

Olej na plátně, 65x95 cm, signováno vpravo dole W. Moras, rám.

1856, Berlín - 1925
Jeho učitelem v Berlíně byl krajinář Hermann Eschke. Zabýval se výhradně krajinomalbou. Maloval také v Norsku, Nizozemsku a Itálii. Tvořil především zimní krajiny s velkým důrazem na detail a v pozdější tvorbě se věnoval převážně malbě velkoformátových podzimních scén. Kromě Berlína vystavoval také v Mnichově, Brémách,Oldenburgu a také v zahraničí.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

3926. Cestou u rybníka
Dražba ukončena:30.03.2016 19:03:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:42 000 Kč