Rolek - Chalupa v horách

Olej na sololitu, 70x100 cm, signováno vpravo dole Rolek, rám.

4902. Chalupa v horách
Dražba ukončena:26.05.2016 20:41:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč