André Collin

48373. Pálení trávy VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 94x113 cm. Signováno vpravo dole André Collin 89. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč