H. Stedt - Ženský půlakt

Olej na sololitu, 53x45 cm. Signováno vpravo dole H. Stedt. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

36495. Ženský půlakt
Dražba ukončena:30.10.2019 19:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč