Signováno autorsky vpravo dole s datací 1943, navíc na rámu dobový štítek autorský, vzadu štítek z výstavy v Poděbradech v roku 1944, kde dílo bylo vystavováno pod číslem 32, opět autorské razítko umělce a jeho podpis! Rámováno v autorském, uměleckém, masivním, galerijním bohatě ornamentálně vyřezávaném rámu s patinovaným povrchem.
Pastózní provedení této mistrovské práce splňuje i ty nejnáročnější požadavky sběratele – vyváženost malby, bezchybnost, reprezentativnost, dílo několikrát vystavováno, publikováno, mimořádná nabídka!
O autorovi: Ladislav J. Špitník - Narodil se 6.11.1901 v Praze. Studoval u prof. Engelmüllera, A. Kalvody a J. A. Plačky. Podnikl studijní cestu do Itálie a na Jadran. Specializoval se realistickou krajinomalbou, malbou žánrů (prostředí železáren, trhů) a architektonických prvků (náměstí atd.). Žák Ferdinnanda Engelmüllera, Aloise Kalvody, J. R. Plačka. Podnikl studijní cesty po Itálii a na Adrii, Jadran. Specializoval se realistickou krajinomalbu Chodska, Jilemnicka, Plzeňska, Kladska, Pošumaví, rušným životem železáren a vysokých pecí, prostředím a živostí trhů a také prostorovostí náměstí. Vystavoval v r. 1926 v Třeboni, v r. 1929 v Českých Budějovicích, v r. 1942 v Hradci Králové, v r. 1943 v Plzni, v r. 1944 v Poděbradech atd.