1. pol. 19. stol. - Miniatura muže v černém

Miniatura, 7x6 cm. Neznačeno. Sklo.

Pozn.: Poškozeno.

1. pol. 19. stol.
49986. Miniatura muže v černém
Dražba ukončena:07.10.2020 22:43:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč