1. pol. 20. století

63437. Chalupy v horách

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (25.08.2021 18:03:30) 5482