1. pol. 20. století - Dekorativní reliéf

Kost a dřevo, celkový rozměr 73x52 cm.

Pozn.: Poškozeno.

1. pol. 20. století
27764. Dekorativní reliéf
Dražba ukončena:13.02.2019 20:04:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč