1. pol. 20. století - Děvčátko s psíkem

Porcelán, výška 11 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. století
27714. Děvčátko s psíkem
Dražba ukončena:13.02.2019 18:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 05.02.2019 15:07:03 4822