1. pol. 20. století - Loutnistka s flétnistou

Porcelán, výška 11 cm.

Pozn.: Poškozeno.

1. pol. 20. století
27692. Loutnistka s flétnistou
Dražba ukončena:13.02.2019 18:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč