1. pol. 20. století - Soubor 2 kusů šperků

Medailon s růží: kost, délka 6 cm.
Brož s jelenem: kost, průměr 2 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. století
27718. Soubor 2 kusů šperků
Dražba ukončena:13.02.2019 18:41:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč