1. pol. 20. století

53248. Soubor 2 secesních váz z Vranovské Vsi

popis: 1. Keramika, výška 27 cm.

Pozn.: Otlučeno na základně a hrdlu, vlasová prasklina.

2. Keramika, výška 13 cm. Číslo modelu 465.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:56:21

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč