1. pol. 20. století - Stolek

Dřevo, výška: 45 cm. rozměr desky: 60x40 cm. Asijské motivy v malbě.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. století
39041. Stolek
Dražba ukončena:12.12.2019 23:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč