1. pol. 20. století - Tančící a Sedící tanečnice

Porcelán, výška 9 a 5 cm. Značeno MZ.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. století
27702. Tančící a Sedící tanečnice
Dražba ukončena:13.02.2019 18:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč