1. pol. 20. století - Slon indický

Slonovina, výška s podstavcem 9 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. století
49796. Slon indický
Dražba ukončena:07.10.2020 19:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.09.2020 15:40:16 1252