1. pol. 20. století

49796. Slon indický

popis: Slonovina, výška s podstavcem 9 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 28.09.2020 15:40:16 1252