1. pol. 20. století - Váza s dekorem lesního ovoce

Sklo, 34 cm. Neznačeno, dekor lesního ovoce.

Pozn.: Mírně poškozena.

1. pol. 20. století
302452. Váza s dekorem lesního ovoce
Dražba ukončena:01.12.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (01.12.2019 20:02:44) 2405