1. pol. 20. století

302451. Zdobný džbán

popis: Porcelán, 23cm. Neznačeno, číslováno 770. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 01.12.2019 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč