1. polovina 20. století - Křeslo s opěrkami

Dřevěná kostra, čalounění a mosazná montáž, dýha, výška 88 cm.

Pozn.: Čalounění a dřevěná kostra poškozena.

1. polovina 20. století
52120. Křeslo s opěrkami
Dražba ukončena:22.10.2020 21:15:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč