1. polovina 20. století

52120. Křeslo s opěrkami

popis: Dřevěná kostra, čalounění a mosazná montáž, dýha, výška 88 cm.

Pozn.: Čalounění a dřevěná kostra poškozena.

dražba ukončena: 22.10.2020 21:15:37

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč