1. polovina 20. století

53224. Telefon

popis: Dřevo, délka 65 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 12 dnů, 1 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 900 Kč