17. - 19. stol. - Soubor 3 grafických listů

Různé grafické techniky, od 25x20 cm do 23x18 cm. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 19. stol.
48143. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:17.09.2020 20:58:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč