17. století

52266. Portrét Rudolfa II.

popis: Mědirytina, 18x13 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

zbývá: 18 dnů, 18 hodin

konec dražby: 11.11.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen