18. stol. - Soubor 2 grafických listů

1. La constitution triomfant - Mědirytina, satirická rytina proti bule papeže Klimenta XI., 41x29 cm. Rám, sklo.
2. Chlapec se štítem - Mědirytina, 33x21 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny.

18. stol.
28643. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:14.03.2019 21:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč