19. a 20. stol. - Soubor 19- ti grafických listů - móda a kroje

od 18x12 cm do 34x20 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. a 20. stol.
13100. Soubor 19- ti grafických listů - móda a kroje
Dražba ukončena:12.10.2017 18:20:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč