19.století - Soubor 6- ti portrétů

Olejomalby a kresba, některé signovány, některé rámovány.

Pozn.: Některé poškozeny.

19.století
12743. Soubor 6- ti portrétů
Dražba ukončena:21.09.2017 22:20:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč