19. století - V přístavu

Kresba na kartonu, 25x38 cm. Postavy, lodě a okna plasticky vystupují z obrazu. Nesignováno.

Pozn.: Karton poškozen.

19. století
57044. V přístavu
Dražba ukončena:18.03.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč