1x signováno nečitelně, 2x nesignováno - Soubor 3 kreseb s motivy Cařihradu

Kresby, 32x20 cm. 1 x signováno vpravo dole nečitelně. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

1x signováno nečitelně, 2x nesignováno
20190. Soubor 3 kreseb s motivy Cařihradu
Dražba ukončena:30.05.2018 19:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.05.2018 18:36:53 2765
500 Kč 22.05.2018 18:32:21 2485