Litiny, 60x16 cm, 1x signováno Sucharda, nerámováno.

Pozn.: Později přetřeno.

1x signováno Sucharda
Dražba ukončena:29.06.2017 22:29:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč