1x signováno Sucharda

popis: Litiny, 60x16 cm, 1x signováno Sucharda, nerámováno.

Pozn.: Později přetřeno.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:29:57

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč