2. pol. 19. stol. - Konvolut 3 grafických listů

Ocelorytiny, od 23x29 cm do 20x26 cm. Nalepeno na papíře. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

2. pol. 19. stol.
57030. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 21:06:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč