2. pol. 19. stol. - Rámové zlacené hodiny

Rozměr 44x36 cm. Funkční bití. Bez záruky chodu. Obsahuje klíček.

2. pol. 19. stol.
49881. Rámové zlacené hodiny
Dražba ukončena:07.10.2020 20:59:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč